Popelník se stříbrnou montáží
stříbro 800/1000, sklo čiré lisované, skleněná nádobka ve stříbrné montáži na čtyřech nožkách, odnímatelné stříbrné víčko s figurálním dekorem a mechanickou záklopkou, v. btto 692,30 g, výška 14 cm, Itálie první pol. 20. století, mechanismus víčka obecný kov, opravováno, osvědčení punc. úřadu (Ši)
26.05.2018 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Popelník se stříbrnou montáží
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |